Wat je op je 20ste een oud wijf vindt, is op je 51ste een lekker jong ding. Zo gaat dat in het leven. Maar mannen blijven mannen. Dus zolang de testosteron aanwezig is, zullen ze elke vrouw toch bekijken met die ene gedachte in het achterhoofd: jeweetwel. In aflevering 3 van de rubriek ‘Generatieconflict’ bespreken we de vroegere zangeres van de bruiloften- en partijen rhytm-and-bluesband Shotgun Wedding: Anouk Teeuwe. Van 8 april 1975 te Den Haag.
Wat zegt de late 30’er?
“Ik zou uren, dagen, maanden, jaren over Anouk kunnen fantaseren, maar na haar interview met Linda de Mol en haar gewenste penismaat is een minderwaardigheidscomplex alles wat rest. Met mijn krappe 4 centimeter.”
Wat zegt de 40’er?
“Ik kan Anouk alleen maar zien als een aardige, leuke, mooie, hard werkende vrouw. Ook nog eens met de zorg voor vier kinderen. Geen idee hoe ze het allemaal rooit, maar petje af. En dan toch de rock bitch blijven acteren. Geen wonder dat haar privé-leven een zooitje is. Ik snap al die mannelijke aanbidders wel. Denken een lekker gek, woest, onvoorspelbaar wijf te scoren – blijkt het gewoon een leuke vrouw te zijn die graag kinderen wil. Ja maar dát was niet de bedoeling!”
Wat zegt de 50’er?
“Anouk is getrouwd geweest met Edwin Jansen. Die met die tandjes. Tevens de ontdekker van Kane. Die wetenschap doet al het positieve wat ik over Anouk zou kunnen vertellen teniet. Net zoiets als die schoenmaat 44 van Máxima. Het zal mijn afwijking wel zijn, maar als je met Edwin Jansen sliep, ben je mij kwijt.”