Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« Het geheim van een goed huwelijk
Uitvinding van de eeuw »

Trends voor dit voorjaar: wanstaltig en afzichtelijk

22-01-2014 door Wim Heitinga

McQueenHai! Uw favoriete modeontwerper hier. Ik wil u graag bijpraten over het laatste modenieuws. In Parijs had ik van de week namelijk een werkoverleg met mijn collega’s, om gezamenlijk te bepalen wat dé trends zouden worden voor komend voorjaar.

Carmen, werkzaam bij Prada, begon het overleg door ons allemaal hatelijk welkom te heten. “Fan-tas-tisch dat jullie zijn gekomen, ook jij Jane, en wat zit je haar weer fa-bu-leus. Ahum. We beginnen met Sheila, zeg jij het maar kind: wat worden volgens jou dé trends dit voorjaar?”

Sheila opperde om vooral veel met kleuren te werken, felle kleuren op een donkere ondergrond. “Oogverblindend blauw of helrood, schitterend. En geel. Weet je wat? We doen ze alle drie in een soort jurk-concept en daar draperen we een gordijn overheen. Het catwalkmodel geven we voor de gein dikke, borstelige wenkbrauwen. Ziet er níét UIT! Dus dat zal wel hoge ogen gooien!”. “O.My.God“, riepen haar toehoorders, “totally fabulous!!”. Guido, de ontwerper van Alexander McQueen, begon hysterisch te gillen en verzon ter plekke een baanbrekende nieuwe outfit. “Wat… dacht je van dit” riep hij, terwijl hij het tafelkleed van de tafel griste. “Een rood-velours salontafelkleedje als rokje, een futuristisch goudzwart topje en een helm. Oók van goud. Is het niet HYSTERISCH?? Hahahaha, net als ik!!” krijste de modenicht.

De beer was los. Guido had geen LSD nodig om tot de meest afzichtelijke kunstwerken te komen. Hij kickte op zijn eigen tomeloze inspiratie en de roem die hij als modeontwerper zou vergaren. Met in zijn ene hand zijn gezwollen mannelijkheid en in zijn andere een tweetal pennen schetste hij, hijgend en onderwijl straf masturberend, haute couture na haute couture. Zo nu en dan keek hij zijdelings in de spiegel naar zichzelf, modekoning Guido. In zijn universum bestond het voorzetsel ‘te’ niet. Behalve te gek, hoewel niets hem te gek was.

Toen maakte Stéfanie, de ontwerpster van Louis Vuitton, zachtjes haar entree. Ze pakte een pen en ging in een hoekje van de ruimte zitten, waarna ze één schets maakte. Ze prikte ‘m op de muur met een punaise en verliet geruisloos het vertrek. Guido zag het en snelde dichterbij, waarna hij spontaan in tranen uitbarstte. Op het papier zag hij een kostuum dat het midden hield tussen kledingstukken uit de garderobe van Lady Gaga en onderdelen die Robocop verloren had. Dit moest het meest afschuwelijke zijn wat hij ooit zag, zo lelijk dat het mooi werd. Guido stortte ter aarde, roepend: “mijn carrière, naar de maan! Zoiets lelijks is toch niet te overtreffen! Dit is te gek!”.

Nu even serieus, dames. Als dit de mode wordt voor het voorjaar, dan blijven wij binnen.

 

FacebookXLinkedIn
« Het geheim van een goed huwelijk
Uitvinding van de eeuw »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • Zonnestraal

    Nadat ik een kwartiertje doelloos door de stad had gestruind zag ik haar zitten: op het terras van een café ietwat bezijden de grachtengordel. Ze was verdiept in een boek, een roman, zo schatte ik in aan de hand van het omslag. Iets in mij zei me dat ik halt moest houden.

  • Bierbuik

    Val af, jij dikkertje!

    "Vroeger had je tenminste nog een goed lijf," kreeg ik te horen. Ja, ik ben een dikkertje. Maar dat hoef ik niet van jou te horen.

  • getrouwd

    Pak me dan, als je kan: het bazenkostuum voor bruidegoms

    Het enige waar mannen tijdens hun eigen bruiloft wat over te zeggen hebben, is hun trouwkostuum. Dan kun je dus maar beter zorgen dat je onsterfelijk voor de dag komt.

  • Kanye West wederom krankzinnig

    Nieuwe merch van Kanye West al gezien? Doen, als je van humor om te lachen houdt!

  • Koop een biker outfit!

    Man als ik ben, check ik direct de contouren van de dame. Onder haar helm wapperen krullen, en verder is haar strakke lijf gehuld in een simpele sportlegging, een hemdje en sneakers.

  • elektrische fiets

    Hoe de elektrische fiets hip werd

    Als je in je koekblik staat te wachten om de stad in te kunnen, zie je naast je hele rijen forensen op een elektrische fiets de file lachend voorbij rijden.

Wim Heitinga

Wim Heitinga, ze wan and only

Levensmotto
Kunnen is een vorm van willen

Alle artikelen van Wim Heitinga

Reacties

  1. Richard zegt

    22-01-2014 om 20:42

    Over die laatste link: bedoel je die kleding of dat hoofd?

  2. Bastiaan van Blokland zegt

    22-01-2014 om 20:50

    Alles! Ik snap dit oprecht NIET.

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact