Op Marktplaats wordt een oude foto te koop aangeboden, van Loretta en mij. Ik wist van niets, maar website Glamora.ma attendeerde me er op. Loretta en ik. Het begint een beetje the sory of my life te worden. Alsof ik Willem van Hanegem ben en Loretta de rol van Truus vertolkt.
Veel mensen vragen me naar Loretta. Om de een of andere reden schijnt er een zeer romantische zweem om ons samenzijn van weleer heen te hangen. Ik kan jullie echter vertellen dat de realiteit ietsje anders was.
Loretta was lief, heel erg lief, maar maat houden heeft ze nooit geleerd. Dat vond ik toen, op het moment dat ik mijn koffers pakte en haar knusse huisje in de bossen nabij Blaricum verliet, heel erg.
Ik heb toen, met mijn voet op de drempel, nog twee foto’s genomen die ik jullie nu wil laten zien (voordat ze op Marktplaats verschijnen). Ik nam ze om mezelf er tot de lengte van dagen aan te herinneren:
André van Duin kwam ook wel eens langs zeker?
Je bent in de war Jeroen. Dit waren de foto’s van Belinda.