Wat je op je 20ste een oud wijf vindt, is op je 51ste een lekker jong ding. Zo gaat dat in het leven. Maar mannen blijven mannen. Dus zolang de testosteron aanwezig is, zullen ze elke vrouw toch bekijken met die ene gedachte in het achterhoofd: jeweetwel. In aflevering 7 van de rubriek ‘Generatieconflict’ bespreken we de vrouw die ooit Xander deBeuaiuisonjeeé deed, een kind van hem verwachtte en met hem een huwelijk plande, totdat bleek dat Xander structureel vreemdging. Een vrouw die doorbrak bij SBS en sindsdien een aardig succesvolle tv-carrière heeft. Wij zouden haar hart nooit willen breken zoals Xander dat deed. Maar wat zouden we wel doen met Wendy van Dijk (Weesp, 1971)?
Wat zegt de 20’er?
Ik bekijk Wendy nog steeds zoals ik haar tien jaar geleden zag; als een mooie, blonde vrouw, en toen nog relatief jong, hoewel ik destijds veel te jong was om überhaupt bij haar in het vizier te komen. Dat dondert niet. Wendy lijkt me erg lief, ze mag me alleen niets vertellen over haar tv-werk, ik wil niets horen over Hart in Aktie, Shownieuws of The Voice. Het enige interessante aan dat werk zijn haar typetjes, dat biedt de mogelijkheid tot een soort toneelspel in bed, met zusterpakjes enzo. Oei, lekker stout!
Wat zegt de nog-net dertiger?
Wendy, wendy…nee, de wannabe Mies Bouwman van de huidige TV-generatie heeft op mij nooit indruk kunnen maken. Ik heb echt een schijthekel aan dat tenenkrommende Ushi-gedoe (ziet u mij ooit met een gelukzalige glimlach, dan is dat nog steeds omdat die baggerfilm geldt als een van de allergrootste flops uit de Nederlandse filmgeschiedenis), ik zap agressief weg bij goedmaakprogramma’s waar lelijke bosjes bloemen worden uitgedeeld aan geflopte Tokkies en haar kwaliteiten als actrice in die ‘ene oog in, andere oog uit’ politieserie zijn zo discutabel dat de VN er nog een woord voor aan het bedenken is. Aan The Voice ga ik helemaal niet te veel woorden vuil maken; die talentloze show vol inwisselbare niemanden presenteer ik zelf zo mogelijk een stuk leuker. Een troostende aai over d’r bol kan ze van me krijgen, maar verder?
Wat zegt de 40’er?
Blond? Ik val niet op blond. Als ze heur haar rood verft, is het weer een heel ander verhaal trouwens.
Wat zegt de 50’er?
Vrouwen die in Kinderen voor Kinderen gezongen zouden kunnen hebben, kan ik echt helemaal niets mee. Dus daar hou ik het graag bij.