Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« Een land vol ontspoorden
Viva-forum: mijn man bracht curieuze bezoekjes »

De eerste keer

16-11-2014 door Gabriël van Eekelen

011111_WomanHeartSymbol

De eerste keer zagen we elkaar tijdens een auditieronde van een groot toneelstuk. Ergens in het grote Brabant. We zagen elkaar, maar we durfden elkaar niet aan te kijken.

De eerste auditieronde kwamen we glansrijk door. Tijdens de tweede ronde moesten we onder andere improviseren. Ik hoopte dat we samen werden gekozen om een spelopdracht uit te voeren, maar we werden niet bij elkaar gebracht door de regisseur.
We keken vol bewondering naar elkaars prestatie op de planken. De adem ging omhoog, de wangen werden rood en het werd een voortdurende strijd van aankijken, wegkijken, glimlachen en toenadering proberen te zoeken.

Alsof het zo moest zijn kregen we beiden een rol in het stuk.

Uiteindelijk, bij het passen van de kleding, maanden later, spraken we voor het eerst met elkaar. We kwamen uit dezelfde omgeving en het zou ontzettend handig zijn om samen naar de repetities te rijden. Volmondig zei ik “ja”. Vanaf dat moment zaten we elke maandagavond samen in een hele kleine auto. We kletsten over alles wat we konden verzinnen. Het begon altijd met de bekende koetjes en kalfjes, maar voordat we op de plaats van bestemming kwamen waren de gesprekken altijd heel persoonlijk. Ze gingen heel diep en het was ontzettend fijn om te merken dat we hetzelfde dachten over zoveel verschillende onderwerpen.

Van het een komt het ander. We gingen bij elkaar eten. Superspannend! We aten Saltimbocca; heerlijk! Het toetje was van chocolade gemaakt. We aten van hetzelfde bordje. De spanning tussen elkaar was om te snijden, op de meest positieve en sensuele manier denkbaar. Toch gebeurde er niets.

Een week later aten we wederom bij elkaar. Weer Italiaans; dat was immers goed bevallen. Na het eten zaten we op de bank hele diepgaande gesprekken te voeren totdat onze handen elkaar aanraakten.
Het gesprek verstomde. We keken elkaar zeker een minuut diep in de ogen. We zoenden. Heel zacht. Heel teder. Maar de vlinders in de buik maakten overuren. Het hart bonkte. Snoeihard. We wisten het zeker; we waren voor elkaar gemaakt.

Binnen een week woonden we samen. Een jaar later hadden we ons huis gekocht. Niet veel later gingen we trouwen, terwijl ik drie maanden zwanger was.

Zo vertelt mijn vrouw met smaak het verhaal van onze eerste ontmoeting, aan iedereen die er naar vraagt.

Als ze het aan mij vragen zeg ik: “Nou, gewoon, op toneel.”

FacebookXLinkedIn
« Een land vol ontspoorden
Viva-forum: mijn man bracht curieuze bezoekjes »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • McDD Autisme HMD

    McDD – Broer en zus dag!

    Zoon -gediagnosticeerd met McDD- en Dochter hebben een moeizame relatie. In het verleden is er veel gebeurd, toen we nog niet precies wisten wat er nu precies met Zoon aan de hand was.

  • Klein handje

    Elke dag gaat het sneller

    Elke keer als je in mijn nek springt, hoor ik een chiropractor lachen. Nog even en ik het lukt me niet meer jou en je zusje tegelijk te dragen. Jullie worden groter en ik word ouder. Versnelling lijkt de enige constante. 

  • Oude vrouw

    De weg kwijt

    "Kan ik u helpen, mevrouw?" Vraagt mijn vrouw. "Ik ben de weg kwijt," stamelt de oude vrouw, ietwat verward. "Weet u waar ik woon?"

  • Zanzibarbaar (Jonna is terug)

    Je gelooft het niet, maar Jonna is terug. Na vele, vele maanden Zanzibar. Na alle verhalen over zieke kindertjes, tropische ziektes, ontwikkelingshulp, hitte, zand, muggen en waarschijnlijk meer idealisme dan een mens normaal gesproken in één leven kan verdragen, is ze eindelijk weer thuis.

  • Op de camping

    Op de camping (2 – Schottelbraaien)

    Fre bromt een onverstaanbaar antwoord. Dit is niet zijn habitat. Hier is hij kansloos. Het grote lichaam in het campingstoeltje verschrompelt een stukje en drukt steeds harder tegen de rugleuning die vervaarlijk opbolt.

  • Op de camping

    Op de camping (1 – opbouwen)

    Je kunt de relatie van nieuwe buren nauwkeurig bepalen door op te letten hoe hun interactie verloopt tijdens het opbouwen van de voortent.

Gabriël van Eekelen

Getrouwde vader van Zoon en Dochter.

levensmotto
De komma is de piemel van de leestekens.

Alle artikelen van Gabriël van Eekelen

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact