Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« Ik kan niet praten
De MILF is geen illusie »

Vakantiebaantje? Iets met dieren!

30-05-2015 door Pascal Vugts

Eindelijk, de eindexamens zitten er op! Ook voor Lindsey (18) uit Bakel is de lange zomer van 2015 eindelijk begonnen. Ergens richting september zwaait een nieuwe studie aan de horizon, maar voor nu liggen feestjes, uitjes, festivals en een nu al onvergetelijke vakantie met vriendinnen naar het immer zonnige Golden Sands in Bulgarije in het verschiet. Kost geen drol, heb je ook wat. Zon, zee, tienerdisco’s en iedere avond lekker zonder het oplettende oog van ouderlijke gezag jezelf goedkoop bezatten aan mierzoete cocktailtjes, teneinde geniepig te vozen met een jongen die Martijn of Stan heet en uit Valkenswaard komt. Je bent tenslotte maar een keer achttien!

Alleen moet er wel eerst nog even gewerkt worden om het hele boeltje te bekostigen. Twee maandjes aanpoten met een of ander vakantiebaantje om het hele festijn te bekostigen is zo gepiept. En hoera, via het uitzendbureau was het vinden van geschikt werk een klein klusje. Lindsey boft. Toen het uitzendbureau haar vroeg waar haar voorkeur naar uit ging en of ze nog leuke interesses en hobby’s had en ze enthousiast ‘iets met dieren’ antwoordde, zeiden ze dat ze voor haar iets 100% passends hadden gevonden.

Maandag om 8:00 kan ze beginnen. Iets met dieren, haar zomer kan nu al niet meer stuk. En bij Boelens Pluimvee Abattoir kunnen ze gemotiveerde krachten altijd goed gebruiken, dus de win-win situatie is nu al van toepassing. Op naar twee te gekke maanden Lindsey!

Lacsap

FacebookXLinkedIn
« Ik kan niet praten
De MILF is geen illusie »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • “Maar volgens Waze kon het wel!”

    Theo kreunt. Ik word gek, denkt hij. Hij legt zijn voorhoofd op het stuur van zijn Renault Espace. Alles plakt. Zijn onderbroek kleeft tussen zijn billen. Tranen van onmacht wellen op in zijn ogen.

  • De Verlaten Man (495) – De hort op in het Wilde Westen (c.q. de Achterhoek)

    Op de website zag de camping er uitermate cosy uit. In het echt is het toch wat anders dan verwacht. Maar: het is hier groen. Heel groen. Groen met een randje geitenkaas. Naast me staat een yurt. Geen tent, geen caravan, maar een yurt.

  • De Verlaten Man (494) – Komkommertijd mijn reet

    Vroeger kon ik nog smakelijk lachen om al het idiote nieuws in de zomer, bij gebrek aan beter. Tegenwoordig loop ik erbij als een kale dominee op een verregend kerkhof: hoofd schudden, sigaretje in de mondhoek en non-stop mompelen dat het einde nabij is.

  • De Verlaten Man? De Vakantieman! (454)

    Nee, nee, geen zorgen. Ik ben echt exit. Ik wip enkel even langs om jullie jaloers te maken.

  • De Verlaten Man (453) – Nondedju, opnieuw verlaten!

    Heel even dacht ik: misschien heeft Jan wel gelijk. Misschien moet ik mijn laptop maar aan de wilgen hangen. Misschien ben ik wel klaar met (semi-depressief) leuteren. Maar na enige zelfreflectie weet ik nu: dat ben ik niet.

  • De Verlaten Man (411) – Château Denis, une brève histoire (deel 2)

    Onvermoeibaar wierp ik Elise telkens weer mijn onhandige Franse begroetingen toe. Inmiddels iets minder ijzig antwoordde ze nu woordeloos, met de verlegen blos op haar wangen.

Pascal Vugts

Grootgebracht met een mediadieet van mannenbladen en aanverwante entertainment. Behoorde tot het interieur van FHM en was veelvuldig dronken op MTV te zien. Is ergens op Netflix te vinden en schreef inmiddels meer dan 800 stukjes voor Hoemannendenken. Ontdek ze allemaal!

levensmotto
Be prepared. Maar niet zoals filét americain.
Twitter
x.com/pasvugts
Dagelijks leven:
Iets in reclame en communicatie

Alle artikelen van Pascal Vugts

Reacties

  • Niek op Riders on the Storm
  • Johan van Tilburg op Bellen in de openbare ruimte is kut
  • janad op Kleine observaties in oorlogstijd (13): De tachtigjarige
  • Janad op De dag dat ik ophield dingen te begrijpen
  • Niek op Uit de kast

Recent:

  • Pissen, schijten en boeren
  • Wanneer is een gevoel echt?
  • Gran Torino
  • Gehalveerd zijn is geen pretje
  • Verbonden
  • Gestrand met de trein
  • En zo eindigt de zomer
  • Interne criticus
  • Riders on the Storm
  • Kwáák

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact