Terwijl jij vol hunkering zijn penis in jouw lijf fantaseert, wil hij louter knuffelen.
Jij verlangt naar zijn lijf, je wil hem ontvangen. Sterker nog; je ligt wagenwijd voor hem open. Je duwt je bekken de lucht in en je kermt om zijn gezwollen lid.
Maar nee. Hij wil knuffelen.
Je appt hem een foto van je borsten. Je tikt dat je kronkelend op de bank ligt. De afbeelding van de kunstpenis waarmee jij je net verwend hebt is gezien; de vinkjes zijn blauw.
Toch. Hij wil knuffelen.
Hij kan het niet meer. Relaties. Zich binden. Zichzelf verliezen. Hij wil dat niet meer. Te vaak is hij kapot gemaakt. Zijn lichaam is een tempel die niet meer aanbeden mag worden. Eerst moet het grondig gerenoveerd worden. Zegt hij. Vragend om begrip.
Maar jij ligt daar. Met al je verlangens. Met al je gewilligheid. Smachtend. Boter.
Je begint te twijfelen. Aan jezelf. Aan je aantrekkingskracht.
Want waarom wil hij jou niet? Ben je zijn type niet? Ben je te oud? Zijn je borsten te groot, of juist veel te klein?
En hij zegt wel dat hij helemaal niet van dunne vrouwen houdt maar jouw lovehandles hangen er ondertussen doelloos bij.
Zie je wel. Je bent lelijk. Een lelijk, stom wijf. Dat ben je.
Dan word je boos.
Je gaat je gifpijlen werpen. Want wie denkt hij wel dat hij is. Jou daar een beetje als een stuk vee behandelen. Afhouden, terwijl je je volledig aan hem geeft.
Hij zal wel impotent zijn. Of een hele kleine piemel hebben. Of hij is stiekem homo. Of hij heeft schimmel tussen zijn benen. De viespeuk.
Zie je wel.
Het ligt aan hem.
Niet aan jou.
Onbereikbare mannen zijn babe-magnets.
En dat weet jouw afstandelijke seksGod.
Rustig wacht hij af.
Tot het moment dat je bijna je handen van hem aftrekt.
En dan slaat hij toe.
hij grijpt je bij je strot en hij laat niet meer los. Als een beest dringt hij tot je door en jij ziet niets dan sterren.
Het is magisch. Dit heb je nog nooit ervaren. Dit is de meest fantastische paringsdans die je ooit hebt meegemaakt.
Dus je geeft je. Totaal. Volledig. Zonder remmingen. Hongerig.
De komende tijd ben je van hem. Loslaten zal niet meer lukken. Je bent verworden tot een slaafs monster. En hij is de dompteur die jou temt.
En beiden genieten jullie intens van die rolverdeling.
Tot het moment dat hij je zat is.
Hij laat je los, zegt hij.
Hij bedoelt dat zijn interesse verdwenen is.
Op zoek naar een nieuw te temmen monster.
Dat doet hij.
De man der mannen.
Sukkeltjes.
Humor 😉