
Bron: Pixabay
Je ligt naast me. Zou ik mijn arm uitstrekken, dan kon ik je aanraken. Maar dat doe ik niet. Ik wil het tafereel in me opnemen. De beelden opdrinken met mijn ogen. Je was altijd al mooi, maar nu ben je onweerstaanbaar. Wat ik voel is verlangen.
Op je buik, ellebogen gevouwen bij de borsten. Een handdoek van het hotel is de troon waar je hoofd op rust. Totale ontspanning op je gezicht. Je ogen zijn gesloten maar je glimlacht met je mond. De zon glanst en weerkaatst op je huid, alsof je gemaakt bent van glitters. Een kleine zweetdruppel neemt de glijbaan die de holling in je zongebruinde rug vormt. Ik ben jaloers op die druppel, die verdwijnt uit het zicht in je bikini.
De branding verzorgt het achtergrondgeluid. Vanaf mijn strandbed heb ik een fantastisch uitzicht over de zee. We zijn naar een landtong gewandeld en worden omringd door de zee. Onder een kluitje palmbomen besloten we te gaan liggen. De oceaan wisselt het tempo van de golven af. Na lang luisteren ontdek ik het ritme. De zon is fel, maar de wind maakt de temperatuur genadig.
Ik ken niemand in dit land. Ik spreek de taal niet eens en toch voel ik me geen moment verloren. Er is geen neiging de controle naar me toe te trekken. We zijn los, het heeft geen zin tegen de stroom in te zwemmen. Vanaf het moment dat we zijn vertrokken, waren we bevriend met iedereen.
Eigenlijk wil ik je wakker maken en vertellen wat ik voel, maar je ligt zo sereen te slapen. Het zou een grove misdaad zijn je rust te verstoren. Ik draai mijn hoofd naar de zon en neem me voor, dit ooit eens op te schrijven.
Er is in dit land zoveel te zien, maar alles wat ik wil ligt vlakbij. Ik kan het aanraken.
Heel mooi verhaal
Dit verhaal kun je blijven lezen
Ook door een goede schrijver geschreven
Bedankt voor dit mooie verhaal