Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« Met z’n allen roken in Groningen
Foute limericks (18+) »

De vijfduizend gewillige vrouwen van koning Juan Carlos

25-07-2017 door Maurits Westerbeek

bron: tegelizr.nl

Koning Juan Carlos van Spanje heeft het met bijna 5000 vrouwen gedaan! Vijfduizend! Daar valt Nederlands bekendste woonbootbewoner behoorlijk bij in het niet! Als je even aan het rekenen slaat, heeft Don Juan Carlos het ruwweg met net zoveel verschillende vrouwen gedaan (en wie zegt dat het per geval bij 1 keer is gebleven?) als de gemiddelde getrouwde man het met zijn eigen vrouw doet, inclusief het statistische halve slippertje waar een gemiddelde man in zijn leven aan toe komt. Echt een koning, die Juan Carlos!

Als koning, en ook al als kroonprins (in de tijd dat hij nog poeslief kopjes gaf aan dictator Franco die Spanje met harde hand regeerde) profiteerde hij natuurlijk wel van een opkontje waar niet elke man een beroep op kan doen. Want vrouwen hebben een beetje de neiging (het is de natuur, lees verder!) op mannen te vallen met dikke banen (met dito bankrekeningen) of op zijn minst goede vooruitzichten (Wat wil je later worden? – Koning! – O wat enig! Ik heb het altijd al eens met een koning willen doen!).

Volgens biologen (die een nogal ouderwets wereldbeeld hebben) is dat omdat het van nature de man is die de verantwoordelijkheid draagt (lees: moet dokken) voor het grootbrengen van eventueel nageslacht, hun studie te betalen en bij te dragen aan de hypotheek van hun eerste huis. Dus kan hij maar beter een baan hebben die klinkt als een klok. Ook al zijn de tijden veranderd, het vrouwelijk instinct blijft vertellen dat je een koning niet laat lopen!

Kan wel waar wezen, denk ik dan. Maar als het erop neerkomt je een keertje vakkundig binnenstebuiten te laten keren, wat zoekt een vrouw dan bij iemand met koninklijk bloed in de aderen? Voor een stevige beurt heb je meer aan een vent met een goddelijk lijf en een geest waarin het wemelt van de spannende plannetjes. Beter een vorstelijke boomstam achter de voordeur dan een koninklijke stamboom in de la! En eigenlijk ging die Juan Carlos toch al liever stiekem olifanten doodschieten in Afrika. Tot hij daarbij, tig olifantenlijken verder, zijn heup brak en tegen de lamp liep.

Dus wat gaat er om in al die starfuckers die in de rij stonden (en misschien nog staan) om het een keertje met een doorsnee kroonprins of zelfs een lelijke oude koning te kunnen doen? Zouden ze stuk voor stuk echt gedacht hebben dat zij de uitverkorene waren die hij tot zijn gemalin ging kiezen? Of dat hij voor haar koningin Sophia de paleisdeur zou wijzen? Dat juist zij ooit kroonprinsesjes en -prinsjes (met een glanzende toekomst) zou baren?

Dan hebben mannen het beter getroffen met hun seksuele strategie. Wij vallen van nature op mooie jonge vrouwen met strakke sexy lichamen. Die schijnen (volgens diezelfde ouderwetse biologen) het vruchtbaarst te zijn, zo laten ook wij mannen ons foppen door de natuur. Moeder Natuur heeft namelijk baat bij nageslacht. Nou ja vroeger dan, toen we nog niet met 7 miljard tegelijk de aarde aan het vertrappen waren.

Daarom hebben wij (mannen) het nu op een akkoordje gegooid met Moeder Natuur. We kunnen risicoloos blijven jagen op jonge sexy lichamen want met dank aan de pil en andere technologische hoogstandjes is sexy niet meer per se synoniem met vruchtbaar. Terwijl vrouwen nog steeds blindelings achter koningen en dat soort volk aanlopen. Eigenlijk best een beetje zielig.

 

FacebookXLinkedIn
« Met z’n allen roken in Groningen
Foute limericks (18+) »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • Calorieën tellen

    Calorieën tellen

    Ik had ooit eens een vriendin, ze telde religieus alle calorieën die in haar voedsel zaten. Dit was nodig, want dan kon ze afvallen. Ik weet nog steeds niet waarom ze af wilde vallen. Voor mij was ze perfect.

  • Klaas Jan Huntelaar verklaart al die Ajax-shirtjes

    Ajax is op het moment zo hot dat zelfs in Amsterdam iedereen voor deze club is. Raar. Doorgaans moet je daarvoor naar Almere, Hoorn, Lelystad of Purmerend.

  • Wie lijkt het meest op Adolf?

    Wie lijkt het meest op Adolf?

    Dit zorgt momenteel voor een beetje reuring op de sociale media. Geen idee waarom, het is toch vele malen leuker dan die suffe quizjes als 'welke kleur heeft jouw aura?' die we doorgaans in de damesbladen terugvinden. Invullen maarrr...

  • Ich bin ein Cowboy

    Een dikke week is 'ie uit nu: Red Dead Redemption 2. Voor de leek: een computerspelletje over cowboys. Voor de nieuwsgierigen: een van de allermooiste, meest meeslepende videogames ooit gemaakt. Voor mij het perfecte vehikel om de cowboy uit te hangen zonder voor lul te lopen.

  • Koning Mswati III neemt zijn verantwoordelijkheid

    Koning Mswati III neemt zijn verantwoordelijkheid

    Het is een veelvoorkomend verwijt naar mannen toe: neem je verantwoordelijkheid. De koning van Swaziland toont daadkracht en geeft een sterk voorbeeld.

  • Het vaccin is uiteraard geheel veilig

    Elke keer valt het mij weer op. Politici - voornamelijk de mannetjes - steken altijd hun duimen omhoog als ze gaan praten. Of (vergeef mij het cliché) als ze gaan liegen. Want dat is bij politici hetzelfde.

Maurits Westerbeek

Ik schrijf!

Alle artikelen van Maurits Westerbeek

Reacties

  1. Lou zegt

    25-07-2017 om 16:07

    Erg kort door de bocht, Maurits. ‘Terwijl vrouwen nog steeds blindelings achter koningen en dat soort volk aanlopen.’ Sure… Je vrouwbeeld moet echt een beetje bijgesteld worden. Maar ‘t zal. Hoe dan ook, je opmerking dat strakke, sexy vrouwen het vruchtbaarst zijn ‘volgens de biologen’ klopt niet. Vrouwen met een dikke kont en brede heupen zijn – bewezen – het vruchtbaarst; (te) slanke, ‘strakke’ vrouwen zijn juist verminderd vruchtbaar. En vrouwen met smalle heupen hebben zelfs veel vaker problemen bij het baren zelf (met verhoogde aantallen keizersnedes, geen koningssnedes, tot gevolg). En nee, ik heb geen zin om de bijbehorende onderzoeken te gaan googelen, mag je zelf doen. Als je daar tenminste nog tijd voor hebt naast het al dan niet vruchteloos najagen van al die superslanke, neukbare, jonge meiskes 😉

    • Maurits Westerbeek zegt

      25-07-2017 om 17:53

      Het najagen van ‘superslanke, neukbare, jonge meiskes’ gaat via Tinder, als tussendoortje, dus kost geen tijd (want er komt toch nooit wat van), maar vult tijd 😉 Net zoiets als lullen bij de koffieautomaat, en ik drink geen koffie! Voor zover ik weet, en ik heb geen uitgebreide research gedaan, zeggen biologen dat vrouwen met een vrouwelijk figuur (zandloperfiguur) het vruchtbaarst zijn. Daar is ook een slanke versie van! Verder neemt de vruchtbaarheid van vrouwen snel af met de leeftijd terwijl ‘dikke konten en brede heupen’ juist snel toenemen met de leeftijd!

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact