
Foto: Pascal Vugts
De perfecte piemel, bestaat hij?
Deze vraag kwam bij mij op toen ik las dat je binnenkort een mannelijke sekspop kan kopen. Het formaat piemel mag je zelf kiezen.
Nu weet ik dat vrouwen het doorgaans lastig vinden om keuzes te maken. Zeker als het om piemels gaat.
Volgens mij weten vrouwen het zelf niet eens. Wat het perfecte formaat is.
Tegen minder bedeelde mannen -zoals ik- gillen ze dat klein fijn is. Maar onderling lullen ze het liefst over het formaat courgette. Of ik hoor de uitspraak “zolang hij de randjes maar raakt”.
Ik denk dat de gemiddelde vrouw haar geliefde man niet onzeker wil zien. Dat ze daarom zegt uitermate tevreden te zijn met de piemel waarmee ze het moet doen. Maar dat ze ondertussen droomt van een thermometer die tenminste 23 centimeter koorts kan invoelen.
Voor 15.000 dollar kan je tegenwoordig perfectie kopen. In de vorm van de bionische sekspop.
Je kan van tevoren beslissen wat het formaat van zijn piemel moet zijn.
Maar je moet nog meer keuzes maken.
Want die bionische lul praat.
Digitaal bronstig gemurmel, vermoedelijk. “Oooooh“, “aaaah” en “wat ben je mooi“, in 20 verschillende talen.
Het bedrijf biedt niet alleen het perfecte formaat, het probeert vooral om jou een perfect man te verkopen.
De pop is dus meer dan een verlengde vibrator.
De pop is een bijna echte man. Maar dan een exemplaar dat niet drinkt. Eentje die niet tot de late uurtjes in de kroeg hangt of op zondagavond voetbal kijkt. Een man die niet elke ochtend een half uur zit te poepen. Een siliconen kerel die niet loopt te klagen als jij verlangt naar oraal plezier.
Tegelijkertijd is het een kerel die niet naar je luistert.
De beste man zal de gootsteen niet ontstoppen. Hij zal geen schilderijtjes ophangen en hij slaat geen troostende arm om je heen als je het weer eens aan de rooie klats bent.
Hij houdt de deur niet voor je open. Hij betaalt het etentje niet. Hij masseert je nek niet.
Voor 15.000 dollar koop je wellicht de perfecte piemel, maar je betaalt vooral veel geld voor dat wat al jaren op de bank ligt te vegeteren.
De perfecte lul.