Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« De klant is koning – sexy foto
De Verlaten Man (178) – God, de genderspecialist »

Een vluggertje [4] – Likken

11-01-2019 door SQ

Bron: eigen foto SQ

Ik keek er stiekem al enorm naar uit. Vanavond mag ik weer likken. Sommige mannen vinden het vies heb ik begrepen, ik ben een absolute liefhebber. Het lijkt haast verslavend te zijn. En ik vraag me af hoe dat zit…

Soms heb je gewoon geen keus. Moet je wel je tong even gebruiken. Dat is gewoon afhankelijk van het materiaal wat je in huis hebt, toch? Ja, je kunt de activiteit ook proberen uit te besteden natuurlijk, LOL. Een goede buur, je beste vriend? Ik weet het niet… In mijn geval doe ik het sowieso liever zelf.

Oké, eerlijk. Soms lijkt er geen eind aan te komen, aan het likken. Gaat je tong er zelfs een beetje geïrriteerd van prikken. Maar het is voor een goed doel. Een feestje. En het gaat natuurlijk ook wel een beetje om de leuke respons die je krijgt, of niet?

Sommige mannen worden verplicht aan het werk gezet. En als je het geen fijn klusje vindt, dan snap ik dat je vraagt of ze het niet gewoon lekker zelf kan doen. Maar laten we eerlijk zijn: soms moet er iets gebeuren voor een bepaald doel, laten we het een feestje noemen. Als je er een geslaagd feestje van wilt maken, dan zul je ook even moeten helpen met de voorbereidingen, lijkt me.

Bij het likken is je houding, je handbeweging, de plaatsing van je vingers, best van belang. De juiste positie, plek en hoek. Je voelt en proeft dit meteen, en merkt dit aan de hoeveelheid speekselvorming in je mond, die vrijwel direct toeneemt.

Je moet er echt goed op letten dat je niet over het randje gaat, want dat kan een pijnlijke situatie opleveren! Afhankelijk van jouw (schrik)reactie daarop, en hoe je haar vasthoudt, kan dit zelfs ervoor zorgen dat ze scheurt. Dat heb ik persoonlijk nog niet meegemaakt, gelukkig.

Tegenwoordig schijnt het trouwens helemaal niet meer te hoeven. Je hoeft haar niet meer te likken, zeggen ze. Je hoeft alleen maar te ‘strippen’. That’s it. Ready to go. En als dat niet werkt dan heb je gewoon de verkeerde te pakken.

Gelukkig zijn er nog velen met mij, en wordt er dagelijks nog door velen ouderwets gelikt. Ik vind het gewoon lekker.

Vandaag vroeg ik me toch af waarom dit nu zo verschilt per persoon, waarom niet iedereen het lekker vindt. En ik heb daar best een bevredigend antwoord op gevonden.

De plakrand van enveloppen is namelijk gemaakt van aardappelzetmeel. Wat ook wordt gebruikt als zoetstof. Het is dus waarschijnlijk deze zoete smaak die ik zo lekker vind aan haar.

Ik zat zelf al allemaal andere dingen te bedenken…

Wat denk jij?

FacebookXLinkedIn
« De klant is koning – sexy foto
De Verlaten Man (178) – God, de genderspecialist »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • McDD Autisme HMD

    McDD – geen spaghetti

    Zoon is gek op eten. Zolang hij het eten maar herkent. Maar als ik wil uitpakken laat ik mij niet tegenhouden.

  • Remia, je satésaus is zuur

    Goede satésaus haal je bij de toko of maak je zelf. Dat wil niet zeggen dat satésaus die kant-en-klaar in de supermarkt staat, niet te vreten mag zijn.

  • Ik lik wat ik wil

    Het ijsschap verandert jaarlijks en met iedere nieuwe ijstijd word je als liefhebber weer aangenaam verrast. Daar stond ik dan, twijfelend voor de vriesvitrine.

  • zwarte pieten discussie

    Roetpiet klap in het gezicht van schoorsteenvegers

    De karikatuur van de olijke Sint-knecht vol roetvegen blijkt een klap in het gezicht te zijn van schoorsteenvegers en mensen die in een vorig leven werkzaam waren in een kolenmijn.

  • Brood eet je met je handen

    Een normaal mens eet zijn boterham gewoon met de hand. Alleen: tot een bepaald punt. Het is nu eenmaal een feit dat niet alle broodgerechten uit het vuistje te consumeren zijn. Waar ligt de grens?

  • erotisch verhaal

    Een erotisch verhaal – een onbekende tong

    Haar ogen zijn geblinddoekt met een zijden sjaal. De polsen zitten gebonden met een ander sjaal. Verder draagt ze niets anders dan een doorzichtige kimono en een string.

SQ

Deelt zijn Gedachten op je Scherm met "Vluggertjes" op HMD | Digital minded, met de kracht van pen en papier | Trotse Vader & Vriend.

Alle artikelen van SQ

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact