Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« Hornbach viert de lente…
Moord op de bejubelde Zorgboerderij Grootenhout? »

Over Wereldwaterdag en Kevin Costner

22-03-2019 door Pascal Vugts

Credit: Pixabay.com

Vandaag op de kalender: Wereldwaterdag. Of voluit de UN World Water Day, willen we officieel doen. Een dag in het leven geroepen door de Verenigde Naties, die de noodzaak van vers drinkwater voor elk levend wezen op aarde onder de aandacht wil brengen.

Toch kan ik het niet laten om op deze dag steevast te denken aan een van de meest erbarmelijk, natste films ooit: Waterworld. Een vehikel waarin de poolkappen zowat de hele wereld onder water hebben gezet en waar een onverschrokken held ten strijde trekt tegen onrecht, honger en zich onsterfelijk maakt door een meisje te redden. Een soort Mad Max op zee, maar dan compleet ruk om naar te kijken.

Hoewel de film al bijna een kwart eeuw oud is, is het thema relevanter dan ooit. De poolkappen zijn immers aan het smelten en doen dat harder dan ooit tevoren. Water is een steeds groter wordend probleem, waar dan ook. De afgelopen week stroomden door een orkaan half Malawi en Mozambique over (meer dan 1000 doden, voor als je het gemist hebt) en in het midwesten van de Verenigde Staten zorgde hevige regenval voor een catastrofale uitkomst.

Het thema van Wereldwaterdag 2019 is ‘Leaving no one behind’ en stelt dat iedereen ter wereld toegang tot water moet hebben. Daar drink ik op. Daar zet ik vanavond Waterworld weer voor aan. Want water, okee. Maar Kevin Costner mag natuurlijk óók weer eens in het zonnetje worden gezet.

PS Hoe gaat het eigenlijk met de band The Kevin Costners?

FacebookXLinkedIn
« Hornbach viert de lente…
Moord op de bejubelde Zorgboerderij Grootenhout? »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • Man op vakantie

    "Wat zeg je? Jawel, natuurlijk kom ik nog wel buiten. Tenminste, misschien over een dag of wat, wanneer de compressen eraf mogen."

  • Heerlijk wonen aan het water

    Heerlijk wonen aan het water, wat maakt dat nu voor verschil als je in een duiventil op zes hoog zit? Water stinkt en trekt zowel vervelende mensen als dieren aan.

  • Herfstportret

    Zij was de laatste. Maar ook zij kon niet inpluggen bij mijn persoonlijkheid.

  • De Verlaten Man (448) – Cursus Marokkaans

    "Ga zelf weg, yo. Challa! Wij mogen hier gewoon staan." "Staan wel. Keten niet. Maar als jullie hier mogen staan, dan mag ik dat dus ook." En zo blijf ik er op mijn nonchalantst bijstaan. Mijn hart klopt nu toch wel een klein beetje in mijn keel. Wat als ze me aanpakken en over het muurtje smijten?

  • De Verlaten Man (409) – gaat jullie verlaten!

    Ik ga jullie verlaten. Ik heb het helemaal gehad en vlij mij (de komende weken) op mijn luie gat. Tabee. Hoezee.

  • pink floyd

    The Dark Side of Pink Floyd

    Precies 50 jaar geleden kwam The Dark Side of the Moon van Pink Floyd uit. Een legendarisch album dat bij velen in de kast staat. 

Pascal Vugts

Grootgebracht met een mediadieet van mannenbladen en aanverwante entertainment. Behoorde tot het interieur van FHM en was veelvuldig dronken op MTV te zien. Is ergens op Netflix te vinden en schreef inmiddels meer dan 800 stukjes voor Hoemannendenken. Ontdek ze allemaal!

levensmotto
Be prepared. Maar niet zoals filét americain.
Twitter
x.com/pasvugts
Dagelijks leven:
Iets in reclame en communicatie

Alle artikelen van Pascal Vugts

Reacties

  1. Karin van der Stoop zegt

    22-03-2019 om 19:40

    Ook een aanrader in dit kader: De Nederlandse serie “Als de dijken breken”. Op Netflix te bekijken.

  2. Pascal Vugts zegt

    22-03-2019 om 20:19

    Ja, is dat wat? Mooi. Maar éérst The Dirt!

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact