Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« Wie zijn verjaardag viert is gek!
Klimmen »

De Verlaten Man (198) – We gaan allemaal dóóóód!!

01-06-2019 door Denis Enkeling

Bron: Morguefile.com

“Over een jaartje of honderd is de mensheid zo goed als uitgestorven, wist je dat?”
“Nietes.”
“Welles. Mensen zijn te stom om voor hun eigen overleven te zorgen. Mensen fokken maar door. We zijn nu al met z’n 8 miljarden. Nou ja, bijna. En dat groeit maar door. Dat kan de aarde helemaal niet aan. En daarom zijn mensen net zo uitstervende als al die andere zoogdiersoorten die al weg zijn. Zag ik laatst op TV.”

Nick is gék op pseudo-wetenschappelijke uitzendingen. En op wereldondergangstheorieën. Én op monologen daarover houden. Simone daarentegen verafschuwt alles wat met de dood te maken heeft. Dus dat botst regelmatig. Vooral tijdens het eten; het enige tijdstip dat ze noodgedwongen op gehoorafstand van elkaar moeten zitten.

“Wist je dat de mensen zo’n zeventigduizend jaar geleden al bijna uitgestorven waren? Kwam door een giga vulkaan. Toen waren er nog maar een handjevol over.” Ik geloof er geen zak van en pak stiekem mijn foon om snel even te googlen. Nick beweert immers zó veel…

De shit is, dat hij bijna altijd gelijk heeft. Bijna.

“En over een jaar of 50 tot 100 zijn we dus bijna met z’n 10 miljarden. En dan is het eten op. En als de bijen uitsterven, nog véél eerder. Als we elkaar niet al eerder met kernbommen uitgewist hebben, gaan we dan sowieso naar de verdoemenis.”
“Jij altijd met je stomme doodsideeën! Ik wil het niet meer horen!”
Simone doet haar ogen dicht en handen over haar oren.

Nick knaagt stoïcijns verder op zijn maiskolf. “En over half miljard jaar,” vervolgt hij, zijn geïrriteerde zusje negerend, “is het op aarde sowieso te heet om te leven. Want de zon wordt langzaam een rode reus; die wordt steeds groter en heter.”
“Hou je op, ja?”

“En over iets van 5 miljard jaar slokt de zon de aarde zelfs helemaal op. Maar dan zijn wij al lang en breed verdwenen. Morsdood. Tenzij we een andere planeet gevonden hebben. Maar breng dáár maar eens 10 miljard mensen heen… Dat gaat ‘m niet worden,” oreert hij grijnzend.
En verdorie, hij heeft alwéér gelijk.

“KUN JE NU EINDELIJK EENS OPHOUDEN?!? Met al je miljarden en je doemgedoe? Ik. Wil. Het. NIET. Meer. Horen!!” krijst Simone.
“Haha! Wie niet horen wil, moet maar voelen. We gaan allemaal dóóóód! Dus je voelt het vanzelf zogauw jij ook dood bent.”
“Nietes.”

Dit keer moet ik Simone gelijk geven.

FacebookXLinkedIn
« Wie zijn verjaardag viert is gek!
Klimmen »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • De Verlaten Man (331) – Minister van Universele Zaken en Relativering

    "Zeg, heb jij, als nieuwbakken Minister van Universele Zaken, eigenlijk nog wel een beetje zin in de toekomst?" Ik denk er zelf maar even de hashtag #durftevragen bij, want ik ben nu al bang voor het antwoord. Maar dat valt mee.

  • Sodemieter op met je fraaie herfstkleuren!

    Het is al een heel eind in november, kan iemand me even uitleggen waar ik ze moet zoeken, de goudgele herfstkleuren waar de bomen in de herfst mee versierd zouden zijn? En dat is nog maar een van al die herfstbeloften die niet of hooguit halfslachtig waargemaakt worden.

  • porno

    Porno kijken, bomen redden!

    Voor elke honderd views plant Pornhub een boom. Hoemannendenken helpt met de aanwas van een volledig bos!

  • De aarde is plat

    De aarde mag dan wel een zoevende bol door een eindeloze ruimte zijn, we leven met zijn allen op een grote platte kaart waar van alles wordt doorgeschoven. Het gaat alleen niet altijd de juiste kant op.

  • De Verlaten Man (203) – Het leed dat ‘colporteur’ heet

    Anti-allergie-stofzuigerverkopers, voetprintanalisten, groene-energie-leurstudenten, slimme-meter-slijters, allemaal willen ze dat je je steentje bijdraagt voor een - in hun ogen - betere, smartere en schonere wereld. Al is het maar 2 euro per maand. Onopzegbaar. En onontkoombaar, want wens je niet bij te dragen, geef je klaarblijkelijk geen sikkepit om de wereld.

  • Zing ‘Que Sí Que No’ nou eens zoals Jody het bedoeld heeft!

    Tijd voor prangende zaken nu. Jody Bernal in de mail, en hij klinkt gepikeerd. Of we negentien jaar na dato onderhand de originele tekst van 'Que Sí Que No' een keer onder de knie willen krijgen en willen stoppen met erbarmelijke fonetische interpretaties. 

Denis Enkeling

Denis Enkeling, was ooit mid-veertiger, maar nu een half decennium ouder. Heeft het schrijven van zijn magnum opus 'Vrouwloos overleven voor Dummies’ na vele aanlopen opgegeven, want weet inmiddels: single is super. Kletst enkel nog over futiliteiten.

Alle artikelen van Denis Enkeling

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact