‘Het is goed!’, dat lijkt inmiddels een profetische uitspraak van d’n köning. Ons aller WimLex die ons nog geen maand geleden toesprak. En verrek, ja! Het is, godverdomme, goed!
Ja, wanneer je met grote regelmaat bivakkeert op sociale media, dan heb je het misschien niet in de gaten. Maar wanneer je het nieuws en de actualiteiten volgt – niet op CNN, uiteraard – dan valt het je direct op. De aangestipte onderwerpen – dan wel de volgorde waarop ze worden gebracht – maken dat je wel móét concluderen dat gelukzalige tijden zijn aangebroken. Waarmee de media gehoor geven aan onzer könings oproep.
Zij zeggen: ‘Het is goed’; met wippende panda’s, de gedwongen ‘coming out’ van Nikkie Trutorials, een heuse talkshow-oorlog met duizend bommen en granaten. Maar ook met mensen die al 8 jaar suïcidaal zijn (echter wel terecht aandacht willen voor misstanden in de psychiatrische zorg), de omarming van Nightwish’s Floor Jansen door het Nederlandse volk, een deprimerende depressiegala en vandaag nog op de buitenlandpagina van het Algemeen Dagblad: ‘Mijn moeder betaalde alle kosten voor mijn huwelijk, 9 maanden later had ze kind van mijn man’.
Pfff, wat een onzin allemaal, maar sussend wel hartstikke raak.

Bron: Gabriel zelluf gemaakt
Wanneer het reguliere nieuws thema’s behandelt die vooral thuishoren in de Privé, Libelle, Shownieuws, RTL Boulevard of Hart van Nederland, dan moet men wel tot de slotsom komen dat het verrekte goed gaat.
Alhoewel, soms gebeuren er toch wel bedenkelijke dingen. Zo vond Goedemorgen Nederland – het neusje van de zalm qua journalistiek – het belangrijk om eerst de talkshow-oorlog tot in detail te analyseren met de stay-at-home-mom Angela de tv-recensent (hét levende bewijs dat je een goede boterham kunt overhouden aan televisie kijken).
Pas na deze analyse talkshow-oorlog was er tijd voor échte oorlog. Iran had namelijk ‘s nachts raketten afgevuurd richting een Amerikaanse basis in Irak. Dan zeg je eigenlijk: ‘Het is vooral thuis verdomde goed!’
En dan heb ik het niet eens over alle heisa, afgelopen week, rondom onze Udense transseksuele YouTubende visagiste, Nikkie de Jager. Afgezien van het feit dat haar geweldige reactie op haar chanteur(s) nóóít nieuws was geweest, als er écht iets was gebeurd in de wereld (zoals bijvoorbeeld, zeg, het affikken van het gehele continent Oceanië). Maar ja, waar ik echt mee in zit, is de vraag: hoezo ‘uit de kast’?
Da’s vast zo’n gevalletje zoals te doen gebruikelijk bij veel, zo niet alle homoseksuelen. De hele wereld weet allang dat zij homoseksueel zijn, behalve zijzelf én de vrouwen met wie ze trouwen. Maar goed, ik krijg dus de indruk dat we allemaal zo woke zijn dat we niet eens meer zien of iemand is omgekat. Dus ja, het is goed!