Vrouwen van weleer, daarmee doel ik op vrouwen die ik in mijn pubertijd belachelijk knap vond, maar die nu de leeftijd hebben dat ze mijn moeder kunnen zijn.
Van die dames waar ik stiekem posters van had. Of discutabele tijdschriften. Toen ik puber was, kon je nog geen lekkere wijven googelen. Op een computer speelde je Lemmings vanaf een floppydisk, maar internet werd pas veel later toegankelijk.
Lekkere wijven dus, bedoel ik met vrouwen van weleer.
Misschien wordt het wel een terugkerend thema!
Ik begin met Carmen Electra.
Carmen is een geschoold danseres en zangeres. Ontdekt door rokkenjager Prince en pas echt doorgebroken toen ze haar bevallige lichaam in Playboy liet zien. Vier keer zelfs. De wereld was om; vrouwen wilden haar zijn, mannen wilden in haar zijn.
Carmen is in het bezit van een bijzonder sexy oogopslag. Daarnaast heeft Carmen een lichaam dat de plastische wereld als ultieme perfectie betietelt. Prachtige borsten, superstrak buikje, immer erotisch bewegende heupen en benen tot haar oksels.
Daarbij heeft ze vast een goed stel hersens, maar gezien haar cupmaat boeit niemand dat.
Ze wordt voornamelijk ingezet vanwege haar twee fantastische talenten. Deze mocht ze in het rode topje van Baywatch wringen, en niet alleen de kijkcijfers schoten omhoog.
Maar haar echte talent kon ze uiteindelijk in de meidengroep “The Pussycat Dolls” showen. In clips zie je haar dansen, ergens achterin, met soms een shot van haar oogopslag. Ver verscholen achter de schandalig jaloerse Nicole Shersinger sherzinger, Herstinger, de ex van Lewis Hamilton.
Carmen bleek vroeger een echte bad-girl te zijn. Gelukkig!
Ze was getrouwd met echte bad-boys zoals Dennis Rodman. En met Dave Navarro, die er geen geheim van maakt dat hij graag naakt aan vleeshaken in zijn rug over het bed zwaait.
Stel je voor dat Carmen boven je zweeft, naakt, met zichtbaar veel zin in…. ach, ik dwaal af.
Maar de tand des tijds knabbelt zelfs aan Carmen.
Ze is inmiddels ouder dan ik ben. Nog steeds is ze belachelijk lekker, maar oud. Met weggespoten rimpels, en zonder noemenswaardige filmrollen. Of je moet haar talent hebben ontdekt in “2-headed shark attack“. Een van haar laatste noemenswaardige prestaties die niemand heeft gezien.
Carmen zal voor altijd de dame van weleer blijven. Een heerlijk alternatief voor de puber die niet zoveel had met Pamela Anderson.
Ze stond eens voor me, in Miami. Lachend, stralend. In een zomers cocktailjurkje. Ze kwam echter tot aan mijn navel. Oh, en mijn toenmalige vriendinnetje stond er ook naast. Die won het toch wel, hoor.