
Bron: Unsplash.com
Ik heb het er maar druk mee. Nu weer Lange Frans. Welke zichzelf respecterende artiest kiest er trouwens voor om als lichamelijke afwijking door het schnabbelcircuit te gaan? Lange Frans leeft hierdoor vanaf de start van zijn carrière voor eeuwig in de categorie Bolle Jan, Dikke Leo, Manke Nelis en Zwarte Riek. Waarschijnlijk rasartiesten, daar niet van, maar vooral in het segment Tros Muziekfeest op het plein.
In zijn laatste podcast freestylede Lange Frans samen met mevrouw Ossenstaart, een volstrekt onbekende graancirkelspecialiste, rond de vraag of en door wie onze premier samen met de hele democratie om zeep geholpen moet worden. Zelf waren ze daar naar hun oordeel niet geschikt voor, want zwakke rug of iets met Karma, maar hulp kon gevonden worden.
Was het alleen maar een treurige poging om zijn ingedutte carrière een kontje te geven dan zou u me er hier niet over horen.
Maar Frans en Ossenstaart zijn als twee kleuters met een doosje lucifers in een silo tjokvol ammoniumnitraat.
Er is in dit labiele land een groot reservoir zwak sociale complotgekkies, die geen verstandig woord meer geloven en hun ‘no future’ gevoelens het liefst met geweld op de gevestigde orde zouden botvieren. En we hebben al een paar keer meegemaakt waar dat op uit kan draaien.
Er zit bij Lange Frans als echte rapper geen ruimte tussen de bagger in zijn verwarde bovenkamer en de opening waar de shit hem verlaat. Ik moet trouwens voorzichtig zijn, want die ex van Frans is nogal trigger happy en staat zo voor je deur.
Ik pleit ervoor dat Lange Frans, die ook al de hulp van het genie Trump heeft ingeroepen om hier de corrupte boel schoon te vegen, via democratische weg een aanklacht voor opruiing aan zijn broek krijgt en samen met het Ossenstaartje voor een degelijke rechtbank mag stamelen dat hij het allemaal niet zo bedoeld heeft.
Maar van dat laatste ben ik niet eens zo zeker.