Nu het er naar uit begint te zien dat de dagen van Donald Trump als president geteld zijn, is het hoog tijd hem de waardering te geven die hem toekomt. Of we het nu leuk vinden of niet, hij is toch een soort van rolmodel voor De Man!
Misschien wel de guilty pleasure van iedere man: bedenken wat je zou doen als je een dag Donald Trump kon zijn! Het eerste wat bij je opkomt is natuurlijk ‘grab ‘em by the pussy!’! Dat je het gewoon kan doen als het bij je op komt. Zodra het bij je opkomt. Zonder erbij na te denken.
Dat de mooiste vrouwen het gewoon toelaten. Vrouwen waarvan je zou denken dat ze selectief kunnen zijn. En je dan toch niet beperken tot mooie vrouwen. Want waarom zou je lelijke vrouwen overslaan? Je doet het tenslotte omdat het kan!
Wat ik nu al met Trump gemeen heb is dat ik niet onweerstaanbaar aantrekkelijk ben. Wel aantrekkelijker dan hij, denk ik. Maar daar moet wat je je bij vrouwen kan permitteren juist niet van afhangen!
Waar het om gaat is juist het idee dat ze geen nee tegen je kunnen zeggen, ook al zouden ze dat willen! Omdat je Donald Trump bent! In mijn geval voor 24 uur. Op die 24 uur na leid ik een voorbeeldig leven, dat beloof ik bij deze!
Juist de wetenschap dat de meeste vrouwen er uit zichzelf niet van gediend zijn, dat ze misschien wel van je walgen, wat ik me bij types als Donald Trump goed kan voorstellen, maakt het hele idee juist zo verleidelijk!
Als er niets is wat in je voordeel spreekt, weet je pas echt zeker dat ze het toelaten alleen omdat je macht over ze hebt. Een enkel dagje zo machtig als Trump is genoeg, geen seconde meer, is dat teveel gevraagd? Dat stelt toch niets voor vergeleken met de echte Donald? Die doet het een heel leven lang!
Je machtig voelen, onaantastbaar, dat lijkt me de essentie van Donald Trump zijn. Dat moet je als man toch meegemaakt hebben, al is het maar één keer in je leven! Gewoon om er over mee te kunnen praten!
Maar macht hebben maakt zoveel meer mogelijk. Dat je kan beweren wat je wil, ook al is het onzin. Dat het überhaupt niet uitmaakt of het onzin is. Want alles wat je zegt wordt legitiem, omdat jij het bent die het zegt!
Ik weet niet zeker of de echte Donald Trump van alle onzin die hij uitkraamt weet dat het onzin is. Mij lijkt de ultieme Trumpervaring juist om dingen te beweren waarvan ik zelf weet dat het onzin is. Dat moet de ervaring dat niemand je tegen durft te spreken nog veel opwindender maken. En wie het wel durft ontsla je gewoon. En daar kraait dan geen haan naar.
En het omgekeerde: glashard kunnen ontkennen wat evident waar is, waar keihard bewijs van is, bewijs dat geen zinnig mens zal ontkennen, het lijkt me een al even onvergetelijke ervaring. En dat dan tegen de klippen op blijven volhouden, gewoon zomaar, omdat je het wilt. En natuurlijk vooral tegen beter weten in je zin doorzetten, gewoon omdat het kan.
Als de echte Donald zelf gelooft dat hij gelijk heeft, dan geniet hij er toch minder van dan zou kunnen. Dan zou een leven als Trump aan mij dus beter besteed zijn! Maar ik ben bereid genoegen te nemen met 24 uur. Een dagje maar. Hoeveel schade kan je helemaal in een dag aanrichten?