
Fotobron: Pixabay.com
Na de roofovervallen op onder meer René van der GIJP en GORDON, leven BN’ers in angst dat ze misschien nooit meer met hun horloges ter waarde van een modaal jaarsalaris kunnen rondlopen.
Ja, dat was even slikken toen ik het hoorde. Ik begon er zelfs bijna van te huilen. Zat ik net in mijn gebruikelijke coronabubbel bij talkshow OP1, toen dit bericht tot mij kwam. Onbegrijpelijk dat OP1 het dagelijkse corona-evangelie niet onderbrak om dit breaking news op tafel te gooien.
Maar toen bedacht ik mij dat je dat de presentatoren niet aan kon doen. Die zitten daar pas vanaf de zomer en hebben uitsluitend het onderwerp corona besproken. Dan kun je ze niet vragen ineens verstand te hebben van andere relevante onderwerpen.
Dus zapte ik naar een echt nieuwskanaal: shownieuws. Ik viel met mijn neus in de boter: een interview met de huilende zanger A. Hazes jr die net de tekst van zijn nieuwste hit stond uit te leggen: “dit is toch verschrikkelijk? Wat moet ik nu? Eerst dat vervelende corona en nu dit weer. Ik zit al de hele zomer binnen in die kut villa, kan nergens heen en nu kan ik mijn Rolex niet eens meer om. Ik heb nu zo’n goedkoop dingetje van Cartier van veertienduizend euro. Daar zullen die rovers weinig belangstelling voor hebben.”
Kortom, ik zat te luisteren en te kijken naar de vleesgeworden smartlap.
Daarna zanger G.Joling(60): “Ja erg hè? Ik heb met gierende banden mijn horloges naar de dump gebracht. Het waren er toch meer dan ik dacht. Ik had er verdorie een boedelbak voor nodig om ze weg te krijgen. Weet jij trouwens hoe het met mijn valse nicht Gordon gaat? Heeft hij zijn horloges ook weggedaan na die overval? Nou, meid, gelijk heeft ie hoor. Hij heeft toch geen klokkies meer nodig. In zijn leven, met al die verslavingen en allergieën is het toch al een tijdje vijf voor twaalf voor hem. Niet dan? Nou tot later hè, ik ga nu even met een pruik op naar de voedselbank. Dan denken de overvallers vast dat ik arm ben hahaha.”
Ik zapte snel weer terug naar OP1. Aan tafel een écht mens; Diederik Gommers: arts, intensivist. Met zo te zien helemaal geen klokkie om zijn pols. Zelfs geen klokkie van de Hema. Geen tijd voor, vermoed ik…
Waarde Paco, tsja… Rolex lijkt op Rolsex want het dragen van een horloge met een zekere waarde trekt golddiggers aan of zoals Gordon H. zanger en lijntjes trekker vertelde’ ik val niet meer op jongemannen maar iets ouder, 35 jaar vind ik al oud, hahaha’ waarop zijn vrind Gerard J.uit Aalsmeer direct zijn mobiel ging activeren ‘ Goor hierrrr Geeeer. Je moet ook geen Drolex gaan dragen…’ dan wordt je overvallen. En Dreetje.. wat mot jij met een Cartier das zeker door Bridget M. in bed achtergelaten. Het is R o. l. e. x! geen Rolsex!, maar dat allemaal terzijde Deo Volente!.
Dat jij nog naar die brandhout programma’s kijkt joh. Maar ja anders zou je geen input hebben voor een verhaal.
Ik ga straks ook tv kijken maar ik zet hem niet aan. Dat houdt me bloeddruk laag.