
Foto: Dainis Graveris / Unsplash.com / SexualAlpha
Mannen masturberen. Da’s een feit. Vrouwen doen dat ook, maar wij mannen worden gelukkig van de illusie dat de wederhelft het niet nodig heeft om te masturberen. Sekstijgers als wij zijn.
Het is tegenwoordig algemeen aanvaard dat de gemiddelde vrouw in het bezit is van een seksspeeltje. Een leuk silliconen hebbedingetje ter stimulans van het seksueel genot. En een vrouw heeft keuze uit onnoemelijk veel stimulerende sekstoys. Geen enkele vrouw is immers hetzelfde. De één kirt bij het gebruik van een zacht trillend eitje, de ander voelt pas iets bij een dildo met het formaat van een onderarm.
Ik, als man, dacht altijd dat de pornofilm het equivalent van de vibrator was. De keuze is namelijk net zo reuze en het doel van zo’n film is dat je wat makkelijker een erectie krijgt. Sjort toch wat beter, zo’n stevige stam. Nooit stond ik erbij stil dat er misschien wel net zoveel seksspeeltjes voor mannen als voor vrouwen zijn. Had ik het even goed mis!
Surf maar eens even naar sex speeltjes voor hem. Het zal je wellicht verbazen hoeveel keuze er is. Van stimulerende eikelmasturbators tot siliconen versies van het strakke doosje van je favoriete pornoster. Voor ieder wat wils, net zoals de speeltjes voor de vrouw.
Omdat ik benieuwd was, ben ik vrienden gaan vragen of ze in het bezit zijn van zo’n ding. En ik kwam erachter dat er een behoorlijk taboe op rust. Mannen willen best toegeven dat ze masturberen. Ze vertellen nog enigszins zonder gêne dat ze naar porno kijken. Maar op de vraag of ze een plastic pijpmondje gebruiken, blijft het angstvallig stil.
En dat is best gek. Waarom zou een vrouw zichzelf schaamteloos met een trillend vriendje mogen klaar raggen en daar tijdens een etentje in geuren en kleuren over vertellen, terwijl de man zijn nachtelijk avontuurtje met een Tenga Egg schaamtevol verzwijgt? Laat die man lekker. Toch?
Het antwoord weet ik ook wel. Een extra stimulans voor de man is het hebben van een klein geheimpje. Mannen genieten ervan om af en toe een beetje stiekem te doen. Een beetje droogneuken met die net iets te lekkere collega bijvoorbeeld. Of in het geniep appen met de overbuurvrouw. Datgene wat eigenlijk niet mag, is behoorlijk stimulerend.
Dus dames, mocht je ooit de plastic versie van de foef van Bobbi Eden vinden, samen met een tube glijmiddel, laat het lekker liggen en doe net alsof je van niets weet. Het is een stuk onschuldiger dan het alternatief.