Bijna kerst! Oftewel, stressen als er gekozen moet worden wat te eten. Voor veel vrouwen een nachtmerrie die je niet afkoopt met een gourmetschotel van de Jumbo. Hoewel, het kán natuurlijk wel. Hoe? Simpel. Dat wij mannen van vlees houden, is al bekend sinds de oertijd. De moderne tijd, wat lekker eten betreft, brak aan in 1876, toen H.J.Heinz de tomatenketchup introduceerde. Was er een Nobelprijs voor culinaire innovaties geweest, dan had de oude Heinz deze direct mogen ontvangen.
Ketchup vormt de oerbron van een jungle aan sauzen die je op je vlees kiepert, en maakt bij wijze van spreken stukjes poep nog lekker. Sindsdien staat de sausdeur wagenwijd open en tref je als vrouw in een typische mannenkoelkast eerder een fles curry aan dan een krop sla. En sneller een flacon barbecuesaus dan een avocado.
Mannen houden van saus, dus doe er je voordeel mee. De Hoe Mannen Denken kersttip die garant staat voor een smakelijk succes is dus deze: neem niet je vlees als uitgangspunt, maar de saus. Namens alle mannen, bedankt!
saus uber alles.
Tja zelfs als je over een mislukking flink wat saus kiepert, lijkt het nog heel bijzonder 😉
Fijne dagen gewenst.