
Bron: Photo by hotblack at Morguefile.com
Eigenlijk had ik mijn blog voor vandaag al klaar. Over het steeds grotere ‘moeten’ in onze huidige samenleving. We MOETEN van alles en voor mijn driehonderdste MOEST ik dus ook nog een stukje schrijven. Zoals ik tot op heden al 299 keer gedaan heb voor HoeMannenDenken.
Dat stukje komt dus volgende week. Want toen kwam de pakketjesman.
Ik krijg zelden pakketjes. Dat klinkt heel zielig. Is het niet. Als je geen pakketjes krijgt, weet je dat je ook niks hoeft te betalen. Gisteren hoefde ik echter enkel te ontvangen. Het begeleidende mailtje legde uit waarom.
En wat kreeg ik? Een hoodie. Met een zéér toepasselijke tekst. Want in de afgelopen weken heb ik stiekem mijn sixpack gerenoveerd. Paar kilo eraf, paar muscles erop en hoppa, de wasbeerbuik is weer een wasbordborst geworden.
De HMD-redactie noemt zoiets klaarblijkelijk ‘spareribs’, wat in mijn geval eigenlijk een veel betere benaming is, omdat ik gek op spareribs ben. Spareribs maken intens gelukkig. Tenminste, míj wel. Met zoete saus erbij. En ja, dames, die saus mogen jullie – indien gewenst – óók nog komen proeven. Wel graag met geldige PCR-test.
Heren, hartelijk dank voor deze verrassende blijk van waardering Dit had ik niet verwacht. Ik schrijf met alle mannenliefde (en een bak vol bottenrijk knaagvoer) gestaag verder hier. Omdat het mag. En níét moet. Mijn innerlijke spareribs danken u. Maar 300 likes op Facebook hadden ook volstaan, hoor 😉

credits: fotograaf Simone
Gefeliciteerd met je driehonderste. En je spareribs.
Dank je, Saskia! 😀
Gefeliciteerd met deze mijlpaal , veel hoodie draagplezier