
Bron: Pixabay
Het heeft weer fijn geknald en mooi gebrand
Dat kostte als vanouds een aantal ogen
De voet waarop je je hebt voortbewogen
En zo heb je ineens nog maar één hand
Dat wordt dus volgend jaar improviseren
Als je die bom wil laten exploderen
Van ons, voor jullie...
door Pasquali
Bron: Pixabay
Het heeft weer fijn geknald en mooi gebrand
Dat kostte als vanouds een aantal ogen
De voet waarop je je hebt voortbewogen
En zo heb je ineens nog maar één hand
Dat wordt dus volgend jaar improviseren
Als je die bom wil laten exploderen
Elke week in je mailbox!
Veel mensen die best wijn lusten, halen het eigenlijk nooit voor zichzelf in huis. Voor hen is wijn vooral iets om te drinken bij bijzondere gelegenheden.
Het is vandaag nationale klaagdag op Facebook. tijd voor de dames van De Telegraaf om eens lekker te klagen
Iemand die nog steeds lijkt te geloven in de maakbaarheid van de maatschappij, is Rob(ot) Jetten van D66. Hij wil een halt toeroepen aan het opkopen van woningen door investeerders.
Een man die vrouwen voor slet uitmaakt moet tot het besef gekomen zijn dat hij niets voorstelt. Het begint er al mee dat hij qua uiterlijk schoon niet in hun schaduw kan staan. Met alle consequenties van dien.
Rapper Boef heeft zichzelf niet populair gemaakt, met zijn uitspraken over een aantal moedwillige dames die hem een lift gaven toen hij een lekke band reed.
Mannen willen helden om in te geloven. En een tv-zender die ze serieus neemt. RTL7 geeft ons met de James Bond-maand geen van beide.
Pasquali wordt tot zijn verrassing maar niet ouder naarmate de jaren vorderen. Scherp gehouden door mevrouw Pasquali gaat hij moedig voorwaarts, strijdend tegen onbenul en normvervaging. Stijlvol tot het uiterste. Vilein waar het kan. Hij is de mannenzaak hartstochtelijk toegedaan, maar heeft ergens ook wel een plekje voor vrouwen. Als ze zich gedragen tenminste.