
Bron: Pixabay.com
Jij vrouw. Jij winkelt. En wij, mannen, wij wachten. Dat is de rolverdeling. Jij geeft geld uit en wij zijn de pakezel. De wachtende man hangt buiten voor de H&M rond. Je herkent hem aan de gelaten blik in de ogen, het shagje in de mond en de plastic tassen tussen de benen. Zie zo’n lijdzaam type en je dankt God op je blote knieën dat je een vrouw bent.
Maar! Oit gaat dat veranderen. Dan stapt jouw vent dapper mee naar binnen. Terwijl jij de rekken afstruint naar haute couture, trekt hij zijn plan. Hij installeert zich op een stoel naast de passpiegels. Onderuitgezakt, de benen wijd en het kruis vooruit. De pret kan beginnen!
Hij neemt elke vrouw die zich voor de spiegel aandient, van top tot teen in zich op. Traag en chagrijnig observeert hij al die lijven en kijkt daarbij alsof hij groene schimmel ziet op een pot appelmoes. Oogcontact is niet eens nodig. Diep zuchten en vol afgrijzen het hoofd wegdraaien volstaat. Jazeker, jouw vent kijkt vrouwen massaal de H&M uit.
In groepsverband komen mannen het best tot hun recht. Dan zijn zij als commando’s, diep doorgedrongen in vijandig gebied. Eén knikje met het hoofd is voldoende om een brother in crime achter jóú aan te sturen. Het liefst een wat dikkig heerschap. Prachtig hoe zo iemand je zwaar ademend met zijn ogen uitkleedt terwijl jij in een strak getailleerd topje voor de passpiegel staat.
We garanderen het je: binnen vijf minuten wil jij de H&M uit en is het de rest van de middag puur genieten voor jouw mannetje. Kan hij eindelijk eens alle nieuwe 4K Ultra HD tv’s uitputtend bekijken. En jij? Jij wacht buiten, direct naast de ingang. Jij, de wachtende vrouw, te herkennen aan de gelaten blik in haar ogen.