Hoe Mannen Denken...

Van ons, voor jullie...

  • Home
  • Archief
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
« De Verlaten Man (358) – Communiceren met je kind
Die knop waarmee je vrouwen aan zet »

Douwe, Bob!

26-06-2022 door Gabriël van Eekelen

Fotobron: Albin Olsson – Wikipedia | CC BY-SA 4.0

“Douwe, Bob!” is een zin die vermoedelijk honderden vrouwen en mannen hebben uitgeschreeuwd. En Bob deed douwen. Bob de Douwer, noemen we hem thuis, gekscherend. We moeten er wel om lachen.

Die malle Douwe Bob is een baasje hoor. In een tijdsbestek van een aantal weken werd hij vader van drie kinderen, verwekt bij drie verschillende vrouwen. En Nederland vindt het maar wat stoer.

Maar als een vrouw binnen een tijdsbestek van een aantal weken van drie baby’s van drie verschillende vaders bevalt, dan is het huis te klein. De sloerie!

Waylon tufte wat nakomelingen in de navel van een tot nu toe onbekende scharrel, terwijl zijn eigen partner hoogzwanger voor hun dochter aan het zorgen was. Schande! Foei! Maar wat kan hij zingen hè?

Als Bibi bevalt van een donker kindje, zal ze moeten emigreren en komt ze nergens meer aan de bak. Want de slet is vreemd gegaan.

En zo zijn er natuurlijk duizenden voorbeelden te noemen. Er wordt wat afgeneukt. Wat boeit het ook. 
Maar dat verschil in denken over rondneukende mannen en vrouwen, da’s niet meer van deze tijd.

Foto: Pascal Vugts

Mannen krijgen een sticker als ze met hun piemel in heel veel mensen zijn geweest, vrouwen die veel bedpartners hebben worden gezien als vuile hoeren.
Ik vind dat gek. Het libido van vrouwen is net zo hoog als dat van mannen en goede seks is natuurlijk heerlijk. Waarom zou een vrouw dan niet mogen sexperimenteren? Om een soort eer hoog te houden, of zoiets? Da’s wel heul ouderwets.

Als je tussen de lakens met Geraldine bekijkt, dan leer je dat de clitoris meer is dan alleen dat onvindbare speldenknopje. Er is nogal wat om te stimuleren, want het ding is ongeveer net zo groot als een flinke piemel. Groter dan het formaat dat de meeste mannen in hun broek hebben zitten.
Daarom lijkt het mij niet meer dan logisch dat vrouwen veel meer dan mannen flink in het rond neuken.

Ze hebben namelijk een veel grotere lul.

 

FacebookXLinkedIn
« De Verlaten Man (358) – Communiceren met je kind
Die knop waarmee je vrouwen aan zet »

Het beste van Hoe Mannen Denken

Elke week in je mailbox!

Lees ook

  • McDD Autisme HMD

    McDD – Broer en zus dag!

    Zoon -gediagnosticeerd met McDD- en Dochter hebben een moeizame relatie. In het verleden is er veel gebeurd, toen we nog niet precies wisten wat er nu precies met Zoon aan de hand was.

  • Klein handje

    Elke dag gaat het sneller

    Elke keer als je in mijn nek springt, hoor ik een chiropractor lachen. Nog even en ik het lukt me niet meer jou en je zusje tegelijk te dragen. Jullie worden groter en ik word ouder. Versnelling lijkt de enige constante. 

  • Oude vrouw

    De weg kwijt

    "Kan ik u helpen, mevrouw?" Vraagt mijn vrouw. "Ik ben de weg kwijt," stamelt de oude vrouw, ietwat verward. "Weet u waar ik woon?"

  • Zanzibarbaar (Jonna is terug)

    Je gelooft het niet, maar Jonna is terug. Na vele, vele maanden Zanzibar. Na alle verhalen over zieke kindertjes, tropische ziektes, ontwikkelingshulp, hitte, zand, muggen en waarschijnlijk meer idealisme dan een mens normaal gesproken in één leven kan verdragen, is ze eindelijk weer thuis.

  • Op de camping

    Op de camping (2 – Schottelbraaien)

    Fre bromt een onverstaanbaar antwoord. Dit is niet zijn habitat. Hier is hij kansloos. Het grote lichaam in het campingstoeltje verschrompelt een stukje en drukt steeds harder tegen de rugleuning die vervaarlijk opbolt.

  • Op de camping

    Op de camping (1 – opbouwen)

    Je kunt de relatie van nieuwe buren nauwkeurig bepalen door op te letten hoe hun interactie verloopt tijdens het opbouwen van de voortent.

Gabriël van Eekelen

Getrouwde vader van Zoon en Dochter.

levensmotto
De komma is de piemel van de leestekens.

Alle artikelen van Gabriël van Eekelen

Reacties

  • Jan Admiraal op Twee soorten burgers
  • Henk op Links en rechts
  • Niek op Links en rechts
  • Niek op Wij gen X’ers: eindbazen en -bazinnen!
  • Niek op Riders on the Storm

Recent:

  • McDD – Broer en zus dag!
  • Paddenstoel
  • Twee soorten burgers
  • Pussy-magneet
  • Uncle Lou
  • Afscheid van de collega’s
  • Slimmer straffen
  • Elke dag gaat het sneller
  • Feestje
  • “U spreekt mij aan op mijn vrouwzijn!”

Bezoek ook eens:

  • Hoe Vrouwen Denken
  • Hoe Ouderen Denken
  • Hoe Kinderen Denken
  • Hoe Gehandicapten Denken
  • Hoe Dieren Denken

Rubrieken

  • Home
  • Mailinglijst
  • Adverteren
  • Over ons
  • Contact