Het EK komt er weer aan. Zonder Nederlands elftal. En daar ben ik blij mee.
Verantwoord, maar geen kut beter
De voedselbranche houdt ons steeds voor de gek en dat vinden we eigenlijk wel prima.
De loser
Het is zijn beurt om een ronde te betalen. Ik vraag of ze nog wat willen drinken. Ze kijkt hem hoopvol aan. ‘Non’, zegt hij resoluut.
Big Dutch Woman
Omdat ik in Nice ben, ontmoet ik veel mooie vrouwen met verschillende nationaliteiten. Een uitsmijter had een bijzondere kijk op de Nederlandse vrouw.
De bad hairday van een refugee
Het is vandaag nationale klaagdag op Facebook. tijd voor de dames van De Telegraaf om eens lekker te klagen
Hoe betrek ik mijn werkverslaafde man bij het gezin?
In het Volkskrant Magazine vraagt een vrouw hoe ze haar werkverslaafde man meer bij het gezinsleven kan betrekken. Na wat vrouwelijke tips, mijn tip: pest hem terug naar het gezin.
Uitzichtvervuiling
Een mooie achtergrond in Nice die vastgelegd moest worden op foto. En gedeeld op internet. Met vriendinnen, Aziatische meisjes en verliefde stelletjes erop natuurlijk
Knoeipurk
Ik knoei graag. Terwijl ik dat niet hoef te doen. Hoe kan dat?
ZUCHT!
Ik sta positief in het leven. Maar werkloos zijn en solliciteren maken me behoorlijk cynisch.
Gevaarlijker dan een atoombom
Vroeger was er weinig keuze en keek ik alles. Nu is er teveel keuze en ben ik net een robot